Oryginalne szafki RTV

Nowoczesna szafka pod telewizor

Stoliki pod telewizor są jednym z tych mebli, których nie może zabraknąć w żadnym domu. Dzisiaj dostępne są w tysiącach przeróżnych wariantów stylistycznych. Różnią się wymiarami i funkcjonalnością. Zobacz, jak znaleźć wymarzoną komodę, szafkę i stolik RTV pod telewizor!

Szafki pod telewizor – nieodłączny element wyposażenia salonu

Do stolików pod telewizory tak bardzo zdążyliśmy się przyzwyczaić, że wiele osób nie wyobraża sobie salonu pozbawionego tego elementu. Trudno się temu dziwić. Szafki RTV to nieodłączny towarzysz rozrywki. Meble wyposażone w szafki i półki służą z jednej strony do postawienia potrzebnych sprzętów, np. odtwarzaczy audio lub konsol do gier, z drugiej zaś mogą świetnie uzupełniać wystrój mieszkania. Elegancko będą wyglądały wypełnione książkami, jak minimalistyczne, pozbawione jakichkolwiek dodatków. Komody pod TV można dobrać do wystroju wnętrza lub dopasować tak, aby uzyskać stylistyczny kontrast. Sam telewizor wciąż może być przykręcony do ściany, co wizualnie będzie się uzupełniać, jak i stać na górnej części mebla. To drugie rozwiązanie jest jednocześnie najprostsze i najbardziej uniwersalne.

Oryginalne szafki RTV – dostępne dla każdego

Wybór mebli umieszczanych pod telewizorem jest niezwykle szeroki. Wybierać można szafki pod telewizor o przeróżnych wariantach kolorystycznych. Mogą to być meble nowoczesne, eleganckie, w stylu nowojorskim lub wprost przeciwnie, np. w stylu prowansalskim, kolonialnym lub etnicznym boho. Zdecydować można się na stoliki mniej lub bardziej zabudowane, wyposażone w szuflady i szafki, jak i takie, które na pierwszy rzut oka bardziej przypominają industrialne półki. Wszystkie są bardzo praktyczne i pozwolą na przechowywanie najpotrzebniejszych rzeczy. Oryginalne szafki RTV znajdziesz zresztą w sklepie specjalizującym się w unikalnych meblach – Uniqform. Całą ofertę możesz zobaczyć w tym miejscu: https://uniqform.pl/szafki-rtv-komody-i-stoliki-pod-telewizor.

Szafka RTV w salonie

Nowoczesne i industrialne komody pod telewizor

Stoliki pod telewizor i komody przybierają najrozmaitsze wzory i kształty. Entuzjastów nowoczesnych technologii z pewnością skuszą komody pod telewizor wyposażone w oświetlenie LED w stylu modernistycznym. Poznamy je również po minimalistycznych, prostych i geometrycznych kształtach, symetrii oraz jeszcze bardziej poszerzonej funkcjonalności. Często meble takie mają wiele różnych, mniejszych i większych, szuflad oraz szafek, które jednak nie są widoczne od frontu. Ogromną popularnością cieszą się również industrialne meble, których znakiem rozpoznawczym jest zastosowanie stali – najczęściej malowanej na czarno metodą proszkową.

Tego typu szafki RTV powinny być dopasowane do dominującego stylu wnętrza, gdyż jako pojedynczy, kontrastujący z resztą element mogą prezentować się nieznacznie gorzej. Jednak ich ogromną zaletą jest ograniczenie zajmowanego miejsca – i to nie tylko dosłownie. Stelaż oparty na konstrukcji stalowej, pozbawiony wypełnień, wizualnie zmniejsza obszar zajmowany przez mebel. Stwarza także dogodne warunki do zaadaptowania przestrzeni wokół różnymi elementami dekoracyjnymi i akcesoriami. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *