Jak wybrać fotografa ślubnego?

Dzień naszego ślubu to jeden z najcudowniejszych okresów w życiu. Biała suknia, elegancki frak, to wszystko sprawia, że Państwo Młodzi wyglądają naprawdę pięknie. Przed uroczystością czeka nas bardzo dużo przygotowań i stresu. Dlatego powinniśmy zadbać o dobrą ekipę, która pomoże nam, by ten dzień był wyjątkowy. Organizator, zespół grający i fotograf to bardzo istotne elementy uroczystości. Ważny jest fotograf ślubny, który uwieczni nasze szczęście. Pamiętajmy, że te zdjęcia nie są tylko dla nas. Obejrzy je prawdopodobnie cała rodzina i znajomi, dlatego powinny być przemyślane i pomysłowe. By spełnić takie wymagania trzeba wybrać odpowiedniego fotografa ślubnego.

Pomysły na idealne zdjęcie w plenerze

Obecnie odchodzi się od staromodnych, pozowanych fotografii w studiu. Coraz więcej par decyduje się na plener. Tutaj liczy się pomysłowość. Jednym z najczęściej wybieranych miast na takie zdjęcia jest Kraków. To piękne miasto pełne jest ciekawych obszarów do zdjęć. Idealnym miejscem będzie Rynek Główny, Zamek na Wawelu czy Park Planty. Jednak w każdym mieście znajdzie się miejsce, gdzie sesja plenerowa wyjdzie tak, jak sobie wymarzyliśmy. Zazwyczaj na plenery wybiera się miejsca zawiązane z historią poznania się czy oświadczyn. Dobrze jeśli taka sesja zdjęciowa ma w sobie historię. Nie mając pomysłu, możemy poprosić o pomoc fotografa. Plener powinien oddawać nasz charakter i współgrać z wizją ślubu. Każda sztuczność będzie widoczna na zdjęciu, dlatego naturalność to podstawa.

Co wybrać zdjęcie czy film?

Dawniej żaden ślub nie mógł się odbyć bez operatora kamery i fotografa ślubnego. Obecnie odchodzi się od usług filmowca. Niektórzy nie chcą oglądać długich godzin ślubnego filmu. To również krępuje gości, którzy boją się, że zostaną nakręceni w niekorzystny sposób. Za to zdjęcia ogląda się szybciej, niechciane można usunąć. Jest to bardziej dostępna metoda, ponieważ przegranie na płytę CD czy Pendrive nie stanowi problemu. Dlatego często oprócz zdjęć plenerowych po ślubie Młodzi wolą, żeby wesele zostało uwiecznione na zdjęciach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *