Reklama

Oferujemy emisję reklam w naszych serwisach w poprzez następujące metody:

  • publikacje artykułów sponsorowanych z linkiem dofollow,
  • emisja banerów reklamowych,
  • specjalne akcje partnerskie.

Express-Service.pl

Tematyka serwisu: Firmy oraz prowadzenie biznesu, wszelkiego rodzaju usługi, dom i ogród, hobby oraz kategoria bardzo ogólna Hyde Park, gdzie można umieszczać naprawdę różnorodne artykuły o ciekawej tematyce.

Historia serwisu: domena działa od 2003 roku a więc ma 20 lat. Nasz serwis został uruchomiony w tej domenie w 2019 roku.

LuxuryGold.pl

Tematyka serwisu: Najbardziej popularna tematyka to edukacja, uroda i zdrowie, a także moda. Dodatkowo promujemy polski biznes i prowadzenie firm w specjalnie przeznaczonej do tego kategorii: firmy. Jako uzupełnienie serwisu założyliśmy dział Ciekawostki, w którym publikujemy artykuły praktycznie na każdy temat.

Historia serwisu: pierwsza rejestracja domeny miała miejsce w 2010 roku a więc istnieje już od 13 lat. Premiera serwisu w tej domenie odbyła się w połowie 2019 roku.

Moredisplays.pl

Tematyka serwisu: Przewodnimi kategoriami są – reklama i marketing, budownictwo, motoryzacja, turystyka oraz szeroko pojęta technologia. Dopełnieniem tematyki serwisu są publikacje na temat naszych pasji oraz hobby. Każdy więc znajdzie coś dla siebie.

Historia serwisu: moredisplays.pl to 5 letnia domena, na której uruchomiliśmy serwis w połowie 2019 roku.

Centra-ogrodnicze.pl

Tematyka: Strona dla miłośników wszystkiego co związane z ogrodnictwem. Inspiracje, rośliny, porady, nowości i ciekawostki dla początkujących i doświadczonych ogrodników.

Historia serwisu: Domena stworzona w grudniu 2019 roku. Serwis rozpoczął działanie w połowie 2020 roku, więc działa już ponad 3 lata.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Nie zwlekaj.

Cennik emisji reklamy na portalu

Artykuły sponsorowane / informacje prasowe, publikacje:

  • Z aktywnym linkiem do artykułu na stronie głównej: cena 59 PLN + VAT
  • Podstrona: cena 29 PLN + VAT
  • Dodawanie artykułu bez linka jest Bezpłatne

Jeśli chcesz dodać artykuł z linkiem do swojej strony, skorzystaj z tego formularza.

Pełen cennik emisji banerów reklamowych i specjalnych akcji content marketingowych udostępniamy po skontaktowaniu się z nami poprzez formularz kontaktowy. Prosimy podać w nim formy reklamy, które Państwa interesują, a my podamy niezbędne informacje do realizacji promocji Państwa firmy.