Skąd brać kupony rabatowe?

Przyjaciółki na zakupach z aplikacją do zniżek

Każdy wie, że jednym ze sposobów na przyciąganie klientów jest oferowanie im zniżek na dane produkty czy usługi. Często można zobaczyć ludzi, którzy wiele oszczędzają robiąc zakupy połączone z pewnymi rabatami czy zniżkami. Nie zawsze jednak wiadomo skąd oni biorą te wszystkie kupony czy kody rabatowe. A przecież znajdują się one na wyciągniecie ręki.

Ze smartfonem taniej

O wiele łatwiej jest zaoszczędzić na zakupach posiadając smartfona. Posiadacze tego typu telefonów nie tylko mogą na bieżąco śledzić nowe promocje przez aplikacje czy profile marek w mediach społecznościowych, ale mogą też mieć dostęp do kuponów promocyjnych poprzez przeróżne programy i aplikacje. Firmy czy programy lojalnościowe firm wypuszczają oprogramowanie, aby wzmocnić przywiązanie klientów do ich marki. Oferują w nim wiele promocji czy rabatów, których nie można znaleźć nigdzie indziej. Jednak instalacja kilku czy nawet kilkunastu aplikacji niezbyt dobrze wpływa na szybkość działania smartfona. Dlatego tak dużą popularnością cieszą się aplikacje, skupiające najróżniejsze kupony rabatowe w jednym miejscu. Dzięki takiemu rozwiązaniu nawet przechodząc obok danego sklepu, nasz telefon może nas powiadomić ile zniżki na kawę mamy w najbliższej kawiarni czy jakąkolwiek inną usługę lub produkt. Wystarczy wtedy pokazać telefon sprzedawcy, który odczytując kupon, pozwoli nam na zakup w promocyjnej cenie.

Aplikacja z kuponami rabatowymi

Newslettery i social media

Oprócz samych aplikacji istnieją też inne sposoby na oszczędzanie kilku złotych w ulubionych sklepach. Znane marki często oferują rabaty swoim najbardziej zaufanym klientom. Zarówno dla tych zapisanych do ich newsletterów jak i obserwujących ich profile w mediach społecznościowych. Będąc odpowiednio spostrzegawczym możemy znaleźć w swoich skrzynkach uprawniające nas do zniżek kody czy kupony. I to bez dodatkowego zabierania pamięci w telefonie. Jednak wiele z nas nawet obserwując zawartość skrzynki pocztowej nie zauważa tego typu ofert, a czasem warto jednak zwrócić na nie uwagę. W szczególności, jeśli chcemy podreperować domowy budżet czy lepiej skupić się na oszczędzaniu.

Nie dla wszystkich kupony czy zniżki mają jednak znaczenie, ale dla osób szukających nowych sposobów na oszczędzenie kilku złotych kupony i inne narzędzia promocyjne mogą pomóc w osiągnięciu tego celu. Nie wymagają one też tak dużego nakładu pracy, jak inne sposoby na podreperowanie domowego budżetu, a i dostanie się do nich jest niesamowicie proste.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *