Hotelowe pokoje czy kameralne ośrodki i apartamenty nad morzem w Jastarni? Gdzie na rodzinny wypoczynek nad morzem?

Wypożyczenie domku nad morzem sporo kosztuje, z kolei pole namiotowe to opcja sezonowa i z pewnością nie dla każdego. Na szczęście pozostały jeszcze inne opcje miejsc wypoczynkowych nad morzem, do których możesz wybrać się razem z rodzinką. Pytanie: które z nich będzie lepsze?

Z rodziną w hotelu — plusy i minusy

Pobyt w hotelu wydaje się być rajem. Komfortowe pokoje, świeżutka pościel i ręczniki, trzy posiłki dziennie… Nie musisz myśleć o zmywaniu czy praniu. Hotelowe pokoje na wynajem w Jastarni – to brzmi jak bajka i rzeczywiście może nią być, jeśli jedziesz na wczasy tylko z drugą połówką lub w pojedynkę. Dlaczego?

Wiele hoteli reklamuje się jako pro rodzinne i takie zresztą są – zapewniają często mnóstwo atrakcji dla dzieci — basen, sale zabaw czy place na świeżym powietrzu. Jednak dzieci, to… dzieci. One, tak jak i Ty, przyjechały odpocząć, ale także wyszaleć się! Nie wymagaj, że w pokoju będą siedziały cicho jak trusie, a niestety ściany w hotelach nie są zbyt grube. Pamiętaj, że hotel przyjazny dzieciom nie oznacza wcale, że innym gościom nie będą przeszkadzały maluchy biegające po korytarzu.

Może zatem apartamenty w Jastarni?

Apartamenty nad morzem w Jastarni, to już inna sprawa. Apartamenty zazwyczaj przystosowane są do pobytu kilku osób oraz rodzin. W każdym z nich znajduje się do dyspozycji łazienka i kuchnia bądź aneks kuchenny. Wyposażone są tak, abyś Ty i Twoja rodzina mogli poczuć się jak w domu. W tego typu obiektach możesz liczyć również na większą prywatność niż w zatłoczonym hotelu.

Niektóre ośrodki, takie jak np. https://www.twojmikroklimat.pl oferujące apartamenty nad Bałtykiem w Jastarni, zlokalizowane są w pobliżu atrakcji dla dzieci, takich jak, chociażby, duży plac zabaw – a to z pewnością umili pobyt Twoim pociechom.

Wynajem apartamentu nad morzem to po prosu wygoda i poczucie intymności, których nie zapewni Ci żaden hotel!

Na co zwrócić uwagę szukając miejsca noclegowego

Żeby Wasz rodzinny wypad zaliczyć do udanych, warto przed rezerwacją sprawdzić kilka rzeczy:

  • Lokalizacja i najbliższe otoczenie. Jeśli wybierasz się z dziećmi, warto, żeby w pobliżu ośrodka znajdowały się jakieś atrakcje dla najmłodszych. Upewnij się również że odległość do morza nie sprawi problemu małym stópkom. Zorientuj się, gdzie znajdują się najbliższe sklepy spożywcze czy apteka. Nigdy nie wiadomo co się może przydarzyć.
  • Wyposażenie apartamentu. Dowiedz się, jak wyglądają pokoje. Czy są funkcjonalne i dostosowane do pobytu rodzin z dziećmi? Upewnij się, że będziesz miał kuchnię do swojej dyspozycji, a także sprawdź, jak wygląda jej wyposażenie. Pralka i żelazko w obiekcie będzie dodatkowym atutem, ponieważ będziecie mogli spakować mniejszą ilość ubrań.
  • Udogodnienia na terenie obiektu. Sprawdź, czy na terenie obiektu znajduje się strzeżone miejsce parkingowe. Dodatkowe wyposażenie, takie jak parawany i leżaki, to mniej bagażu w Twoim samochodzie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *