Wrocki i okolice – miejsca nie tylko do wypoczynku!

Park Przemysłowo-Technologiczny we Wrockach

Uciekając od zgiełku miasta, coraz więcej osób ceni spokojną, polską wieś otoczoną naturą. Taka okolica to doskonały cel turystyczny, a także miejsce do osiedlenia się razem z rodziną. Rejon poza miastem może też zainteresować inwestorów szukających spokojnego obszaru na rozwinięcie działalności swojego przedsiębiorstwa. Miejscem idealnym w każdym z tych przypadków są Wrocki. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej!

Malownicze kujawsko-pomorskie

Wrocki to mała wioska znajdująca się w województwie kujawsko-pomorskim na malowniczych terenach. Miejscowość ta należy do gminy Golub-Dobrzyń, która coraz częściej staje się celem podróży i nowych inwestycji. Położona wśród lasów i łąk jest świetną destynacją turystyczną, zarówno dla ludzi starszych, jak i rodzin z dziećmi, które mogą zatrzymać się w gospodarstwach agroturystycznych i doświadczyć życia blisko natury.

Na terenie gminy, w pobliżu miejscowości Wrocki, znajduje się wiele ścieżek rowerowych oraz jezior, nad którymi można miło spędzić gorące dni lata. Oprócz tego warto też zapoznać się z pobliskimi zabytkami. Wśród nich należy wyróżnić kościół gotycki, który został wybudowany w XIII wieku, a potem odbudowany po zniszczeniach, jakie przyniosła wojna polsko-szwedzka. W pobliskim Gajewie oraz Gałczewku znajdują się również malownicze parki dworskie z przełomu XVIII i XIX wieku.  Interesującym punktem do odwiedzenia jest również dom szachulcowy w Antoniewie.

Tu zamieszkasz i zainwestujesz!

W okolicach Wrocek dostępne są liczne działki, które doskonale sprawdzą się jako parcele mieszkalne. Nadają się one zarówno do budowy domu, jak i pod inwestycję. Park Przemysłowo-Technologiczny we Wrockach to miejsce idealne dla inwestorów poszukujących działek otoczonych terenami zielonymi w dobrze skomunikowanym miejscu na mapie. W niedalekiej odległości znajduje się autostrada, lotnisko oraz kolej. Więcej informacji na temat parku znajdziesz na https://investinwrocki.pl.

Nowoczesne technologie

Jakie firmy mogą zainteresować się kupnem działki? Park Przemysłowo-Technologiczny skierowany jest sektora MŚP – Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Zaliczane są do nich firmy zatrudniające mniej niż 250 pracowników, których obrót roczny wynosi mniej niż 50 mln Euro. Do obszarów inteligentnych specjalizacji dla potencjalnych inwestorów należą między innymi zdrowa i bezpieczna żywność, zdrowie i turystyka zdrowotna, a także zaawansowane materiały i narzędzia. Oznacza to, że w tej malowniczej okolicy mogą powstać na przykład sanatoria czy ośrodki badawcze.

Doskonała lokalizacja

Wrocki to miejscowość doskonale skomunikowana. Przez wioskę przebiega droga krajowa nr 15, a niedaleko, bo jedyne 40 kilometrów dalej, znaleźć można autostradę A1. Bliskość dobrych dróg umożliwia szybki transport do większych miast. Wrocki położone są na trasie między miejscowościami takimi jak Toruń, Bydgoszcz, Sierpc, Brodnica, czy też Iława. W większych miastach z łatwością można znaleźć dobre zatrudnienie, natomiast spokojna wieś jest idealnym miejscem do tego, aby się osiedlić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *